piątek, 25 kwietnia 2014

Welcome!

Hej!
Chciałabym serdecznie powitać was na moim blogu ;) Szczerze nie jest moim pierwszym, ale już trzecim blogiem (!). Kiedyś zaczęłam pisać bloga z opowiadaniem, a następnie, hmm... chyba nie wiem jak go określić - lifestyle'owy? Może. Tym razem chcę pisać bloga o czymś, co kocham i co robię praktycznie codziennie! A mianowicie o książkach i ich recenzjach! :) Mam nadzieję, że moje recenzję wam się spodobają i szczególnie proszę o wasze opinie na temat poszczególnych książek! :)
Po za tym mam na imię Marta i tylko ja będę prowadzić tego bloga. Mam nadzieję, że mi się uda! :) Myślę, że nie mam ulubionego autora książek, ale zdecydowanie uwielbiam twórczość Harlana Cobena! Polecam wszystkim. Ten człowiek jest naprawdę świetny :)

Tymczasem jestem już w połowie czytania "Przejścia" Justina Cronina. To pierwsza część apokalistycznej trylogii i jak na razie jest świetna. Jestem bardzo ciekawa zakończenia! :)
Jak pewnie wiecie na środę przypadał  Dzień Książki. W związku z tym zamówiłam sobie książkę i nie mogę się już doczekać, kiedy wpadnie w moje ręce. Tytuł pewnie większości znany "Gwiazd naszych wina" Johna Greena! Nie miałam wcześniej okazji czytać książek tego autora, dlatego postanowiłam czym prędzej ją zakupić :) Mam jeszcze chrapkę na "Szukając Alaski" oraz "Papierowe miasta". Kiedy tylko nadarzy się okazja zacznę je czytać!

A jakie książki wy teraz czytacie? Lub na jakie czekacie z niecierpliwością? Czekam na odpowiedzi :)
Do następnego postu! 
Marta :)

8 komentarzy:

 1. sama zastanawiam się, czy nie przekształcić mojego bloga w książkowy, więc na zachętę i jako eksperyment społeczny obserwuję :)

  PS tylko ma być ciekawie, tak jak zaczęłaś! nie o jakiś wampirach i Hannah Montanah :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dziękuję i mam nadzieję, że Ci się spodoba ;) Nie zamierzam pisać o Hannah Montanie a jeśli chodzi o wampiry to preferuj raczej tylko sagę Wampiry z Morganville ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na ogół nie czytam ksiażek, wolę filmy, ale recezje- świetna sprawa i na pewno wpadnę jak pojawi się jakaś recenzja u Ciebie, być może mnie zachęci ;)
  zapraszam http://chmiiellu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja wolę filmy od książek, ale bardzo chętnie czytam recenzje, wtedy może jakąś książkę przeczytam ;d

  Obserwujemy? :)
  Mój blog [KLIIK]

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł, będę wadać częściej :)
  http://hominis-est-errae.blogspot.com Zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętni będę zaglądać, bo też uwielbiam książki ;)
  Zapraszam ;)
  http://wollenwrite.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. fajny blog :)
  http://dogfriendsandlovers.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja też piszę recenzje i opowiadania
  http://seluti-tworczosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń