środa, 31 grudnia 2014

Podsumowując...

Dzień dobry! 
Dziś witam was podsumowaniem roku 2014! Napiszę wszystkie najważniejsze wydarzenia na moim blogu z tego roku - już od dawna o tym myślałam. Dziś przechodzę do realizacji i mam nadzieję, że wam się spodoba! Zapraszam! :)

Zacznijmy od tego, że to właśnie w roku 2014 narodził się mój blog. A wszystko zaczęło się 25 kwietnia. Miałam tyle do powiedzenia na temat książek, że postanowiłam założyć bloga z recenzjami. Nadałam mu nazwę, nie twierdzę, że to było łatwe, Let's read books! Jego założenie dało mi dużo radości, ale i dumy z samej siebie, bo jednak coś mi się udawało. 
Dotychczas na blogu pojawiło się 48 postów! Z czego cztery to książkowe stosiki, dwa to moje wishlisty, sześć to tagi książkowe, a reszta, czyli trzydzieści cztery posty, dotyczyły recenzji przeróżnych książek. 
Wzięłam udział w akcji ReadWeek, organizowanej przez Martę z bloga Secret-Books (klik) oraz zostałam nominowana do LBA przez Paulinę z bloga Regał Na Poddaszu (klik). Wzięłam także udział w wyzwaniu OkładkoweLove u Ami z bloga Recenzje Ami (klik)
Podczas mojej dotychczasowej wędrówki blogowej, która trwała ponad 8 miesięcy, dokładnie 251 dni (!), zdobyłam 58 obserwatorów, a na moim blogu wybiła liczba 4260 wyświetleń
Blog przyniósł mi wiele radości, cieszyłam się z każdego nowego obserwatora, z rosnącej liczby wyświetleń, ze wszystkich miłych komentarzy. Zawarłam kilka znajomości i już na stałe zżyłam się z blogosferą, przez co także wkroczyłam w świat BookTube'a. Nie ukrywam, że podoba mi się nagrywanie książkowych filmików, ale jeśli już to na to mam jeszcze czas. 
Podsumowując chciałabym wszystkim podziękować za czas spędzony na moim blogu, za to, że czytaliście to co tu po sobie zostawiłam! Dzięki wam miałam motywację do dalszej pracy i mam nadzieję, że blog dzięki wam przeżyje jeszcze więcej cudownych chwil! 

A tutaj mam dla was ważniejsze momenty bloga na obrazku, mam nadzieję, że coś będzie widać :p

 
Na koniec chciałabym wam także życzyć szczęśliwego Nowego Roku, szalonej imprezy sylwestrowej, więcej czasu w Nowym Roku, zdrowia i oczywiście więcej górek książek! Życzę wam jeszcze więcej odwagi i zapału do pracy oraz oby rok 2015 był lepszy niż jakikolwiek przedtem! :)

Do następnego, już w 2015 roku, Marta! :*

3 komentarze:

  1. Masz rację - wymyślenie nazwy, która nie jest jeszcze zajęta to chyba najbardziej czasochłonne zadanie :), gratuluję i życzę dalszych sukcesów w blogowej karierze ;), a poza tym: SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!! :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję bardzo i wzajemnie! :p

    OdpowiedzUsuń
  3. Szczęśliwego Nowego Roku i duuużo nowych książek :D

    OdpowiedzUsuń