niedziela, 29 czerwca 2014

Stosik #2

Hej, hej! :)
Dziś nareszcie mogę przedstawić wam mój kolejny stosik! Może niezbyt imponujący liczbą książek, ale i tak cieszę się, że się tu pojawia :3
Ten oto stosik nie zawiera żadnej recenzji na moim blogu, ale niedługo pojawią się dwie lub trzy książek zamieszczonych na zdjęciu :)

Od góry:

1. Carlos Ruiz Zafón "Cień wiatru" - czytałam wiele recenzji oraz krótkich opinii na temat tej książki i mam nadzieję, że się nie zawiodę. A nawet jestem na 99% pewna, że "Cień wiatru" mnie pochłonie całkowicie! :)

2. Harlan Coben "Nie mów nikomu" - przeczytałam ją tak szybko, jak ją otrzymałam od rodziców! Niedługo zamieszczę tutaj recenzję tego niesamowitego tytułu, który oczywiście dodaje sobie plusy za autora, do którego mam słabość. :3

3. Andrzej Sapkowski "Sezon burz" - chcę prędko się do niej zabrać, ale myślę, że najpierw przeczytam wszystkie tomy "Wiedźmina". Na tą publikację nadejdzie jeszcze czas, choć jestem niecierpliwa. :)

4. L. J. Smith "Świat nocy" - drugi tom bardzo fascynującego cyklu pani Smith. Przeczytałam szybko, a podzielenie tej książki na trzy części bardzo mi się spodobało. Niedługo recenzja. ;)

5. Suzanne Collins "Igrzyska śmierci" - skończyłam ją czytać dziś o drugiej w nocy. Na pewno nie były to dwa zmarnowane dni mojego życia. Skończyłam i nie wiem co zrobić z życiem, ponieważ dopiero jutro dostanę kolejną część! O Matko!! Recenzja już wkrótce! :3

6. Brian McGilloway "Aleja szubienic" - prezent gwiazdkowy. A jakże miły, lekko rozczarowujący, ale świetny. Przeczytałam szybko, bez problemów, a recenzja tej lektury pojawi się w najbliższym czasie. :)

Tak właśnie prezentuje się mój drugi stosik! Mam nadzieję, że z czasem prowadzenia bloga stosiki będą rosły i rosły. Tymczasem mam do was pytanie! A mianowicie: 

Czytaliście którąś z tych książek? Jaka jest wasza opinia? Polecacie? 

Czekam na wasze odpowiedzi z niecierpliwością, a dziś się już żegnam! 
Do następnego! :)

4 komentarze:

 1. Szczególnie polecam "Sezon burz" i "Nie mów nikomu" - myślę, że te książki nie powinny Cię rozczarować podczas lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Posiadam trzy ze stosiku:) z czego dwóch jeszcze nie przeczytałam i są to Cień Wiatru oraz IŚ:) Cobena uwielbiam:) pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Coben jest wspaniały :3 tak bardzo się cieszę, że go odkryłam kilka lat temu w biedronce :p

   Usuń
 3. Czytałam igrzyska naprawdę świetna książka. :)

  OdpowiedzUsuń