piątek, 3 marca 2017

Podsumowanie lutego 2017!

Dzień dobry! 
Po raz kolejny przedstawiam Wam moje podsumowanie - tym razem lutego. Co zdobyłam, co przeczytałam. Bez zbędnego przedłużania - zaczynamy! :)

Przeczytane w lutym: 


#1. Luty rozpoczęłam od cudownej przygody z "Paxem" Sarah Pennypacker. O tej książce mam sporo do napisania i w najbliższym czasie muszę zabrać się za jej recenzję. Zdradzę Wam, iż mimo, że kwalifikuje się ona w kategorii 'dla dzieci', według mnie jest pozycją odpowiednią dla czytelników w każdym wieku. Niesamowite historia! :)

#2. Drugą pozycją jest "Endgame. Reguły Gry"  Jamesa Freya oraz  Nilsa Johnson - Sheltona. Trzecia i ostatnia część bardzo znanej trylogii, która odniosła ogromny sukces. Według mnie książka ta wymagała bardzo wielkiego nakładu czasu i pracy, ale czy wszystko poszło tak jak powinno? O  tym napiszę w recenzji. :)

Niestety, sesja pokrzyżowała mi plany i przeczytałam tylko dwie książki. Powtarzam sobie, jednak, iż ważne jest to, że w ogóle czytam! :p

A teraz lutowe zdobycze! :)


#1. "Na Wyspie" autorstwa Tracey Garvis Graves to książka, o której słychać niewiele. Ja dowiedziałam się o niej na krótko przed premierą, ale zupełnie o niej zapomniałam. Ostatnio znalazłam ją na biedronkowej promocji. Jestem jej ciekawa, więc zaryzykowałam. :)

#2. "Endgame" otrzymałam od wydawnictwa SQN, jestem już po lekturze i - jak wspominałam - szykuję recenzję. :)

#3. #4. "Całkiem Obcy Człowiek" oraz "Piasek Raszida" to dwie pozycje, które planuję przeczytać w najbliższym czasie, a które otrzymałam od wydawnictwa IUVI. :)

#5. "Kobieta Znikąd" Mary Kubicy to książka , którą aktualnie czytam. Otrzymałam ją jako egzemplarz recenzencki od wydawnictwa Harper Collins Polska. :)

Tak przedstawia się moje podsumowanie. Jakie książki Wy przeczytaliście i zdobyliście w lutym? :)

Do następnego, Marta! :)

8 komentarzy:

 1. Za "Piasek Raszida" zabieram się jeszcze dzisiaj. Cieszę się, jak małe dziecko - zresztą jak zawsze, kiedy mam przed sobą lekturę tego autora :D
  Powodzenia w marcu!
  houseofreaders.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To będzie moje pierwsze spotkanie z tym autorem i mam nadzieje, ze mi się spodoba ;)

   Usuń
 2. Tyyyle tego Sandersona teraz :D Ja za jego książkę (inną, ale jego) biorę się po "Taktyce błędu", która jest "starym SF" i jak znam życie będę po niej umierać XD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hahaha ja nie znam Taktyki błędu, ale brzmi zachęcająco ;)

   Usuń
 3. Muszę w końcu zabrać się za "Paxa". :) Zaczytanego marca!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo tak tak! Polecam! ;)
   Dziękuję i wzajemnie ;p

   Usuń
 4. Widzę, że nie tylko ja jestem na minusie jeśli chodzi o równowagę czytanie-kupowanie XD uf... Już się bałam, że coś ze mną nie tak...XD
  Pax!też chcę! tyle się dobrego nasłuchałam, ale brakuje mi czasu (i funduszy, bo ostatnio zaszalałam z kupowaniem.. ach te promocje Znaku...:))
  Pozdrawiam! <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spokojnie, wszystko okay. :D To bardzo smutna sytuacja, ale nie jesteś w niej sama. :p
   O tak! Pax-a musisz przeczytać! <3333
   <3

   Usuń