środa, 30 marca 2016

"Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie"

Dzień dobry!
Dziś na blogu coś nowego, zupełnie innego! Recenzja połączona z promocją, mającej właśnie dzisiaj premierę, kolorowanki od Wydawnictwa Sine Qua Non! "Twoja niezwykła podróż. 100 najpiękniejszych miejsc na świecie" - co o niej myślę, jakie ma cechy? :)


Przedstawię Wam teraz kilka cech kolorowanki, które powinny nakłonić Was do jej zakupienia i spędzenia z nią czasu! :)

#1. Niesamowita grafika - autorzy zadbali o szczegóły i możliwość sprawdzenia swojej dokładności. Pola do pokolorowania są małe, większe i tak na zmianę. Może kolorowanki nie oddają idealnie ukazanych miejsc, ale i tak są dla mnie małymi dziełami sztuki. :)

#2. Możliwość nauki - ta kolorowanka to nie tylko obrazki i kolorowe kredki. To także piękne miejsca z całego świata. Ja poznałam wiele nowych, wspaniałych miejsc, budowli i charakterystycznych symboli pewnych miejsc. Nie ma to jak przyjemna nauka!

#3. Odstresowanie - kompletna kolorowanka pełna możliwości poradzenia sobie ze stresem. Polecam nie tylko młodym osobą uczącym się, ale i starszym ludziom, których praca pochłania bez reszty i potrzebują chwili wytchnienia. Ja przyznaję, ze tuż przed maturą ta kolorowanka to czasem zbawienie! :)

#4. Relacje rodzinne - bo przecież kolorować nie trzeba samemu, ale można ze członkami rodziny lub przyjaciółmi. Potwierdzony przykład! Ja często koloruję razem z moją chrześniaczką! Bardzo nam się obu podoba! :)

#5. Zwalczenie nudy - wszystko jest lepsze od bezczynnego, nudnego siedzenia. Warto wtedy chwycić za kredki i stworzyć swoje małe, niepowtarzalne dzieło sztuki, które będzie można podziwiać długo po skończeniu, ponieważ ta kolorowanka to również świetna pamiątka! :)

Teraz na dowód jak świetnie można bawić się przy kolorowaniu i jakie efekty można otrzymać przygotowałam dla Was kilka zdjęć! Zapraszam do oglądania! :)Kolorowankę można zakupić tutaj - klik. :)
To by było na tyle, mam nadzieję, że przekonałam Was do zakupienia tej kolorowanki i spędzenia z nią czasu! :) 

Do następnego, Marta! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz