niedziela, 7 lutego 2016

ZAPOWIEDŹ: "Szklany tron" Victoria Aveyard.

Dzień dobry! 
Dziś ma dla Was zapowiedź książki, która jest kontynuacją powieści "Czerwona królowa" autorstwa Victorii Aveyard! Przed Wami "Szklany tron"!


Premiera: 17 luty 2016 r.

W Szklanym mieczu walka pomiędzy rosnącą w siłę armią rebeliantów a światem, w którym liczy się kolor krwi, przybiera na sile.

Mare Barrow ma czerwoną krew, taką samą jak zwykli ludzie. Jednak jej zdolność kontrolowania błyskawic – nadprzyrodzona moc zarezerwowana dla Srebrnych – sprawia, że rządzący chcą wykorzystać dziewczynę jako broń. Mare odkrywa, że nie jest jedyną Czerwoną, która posiada umiejętności charakterystyczne dla Srebrnych. Są też inni. Ścigana przez okrutnego króla Mavena wyrusza na wyprawę, aby zrekrutować Czerwono-Srebrnych do armii powstańców gotowych walczyć o wolność. Wielu z nich straci życie, a zdrada stanie się chlebem powszednim. Mare musi też zmierzyć się z mrokiem, który ogarnął jej duszę. Czy sama stanie się potworem, którego próbuje pokonać?Czytaliście pierwszą część? Jeśli tak to jakie są wasze wrażenia po przeczytaniu? Planujecie zapoznać się z dalszymi losami bohaterów? 
A jeżeli nie czytaliście jeszcze pierwszej części to serdecznie zapraszam do zapoznania się z moją recenzją tutaj - klik. :)
Recenzja "Szklanego miecza" już niedługo na blogu! :)

Do następnego, Marta!

2 komentarze:

  1. Czytałam pierwszą część dosłownie parę dni temu (recenzja na blogu) i pokochałam tę historię od pierwszy stron! Mam szczęście, że mogę zapoznać się przedpremierowo z "Szklanym mieczem" i również nie mogę się od niego oderwać. <3 Szkoda tylko, że to wersje PDF, zdecydowanie marzy mi się mieć na półce te wspaniałe książki o przepięknej oprawie graficznej.
    Pozdrawiam
    A.


    http://chaosmysli.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń